Paslaugos

  • Pažintinis kvapų renginys

 Šis formatas puikiai tinka šventėms, susitikimams, gimtadieniui, mergvakariui, kalėdiniam vakarėliui ar kita proga, sukuria šventinę, pakylėtą, jausmingą nuotaiką.

Renginiui gali būti pasirenkama tema, pvz.: gėliniai kvapai, medienos, dervų kvapai, citrusiniai, ambriniai, kvapai afrodiziakai, arabiški kvapai/kvepalai, ar kt. Uodžiame, susipažįstame su kvapu, jo sukeliamomis reakcijomis, emocijomis, asociacijomis. Kalbame apie kvapų išgavimo būdus, senųjų kvepalų istoriją, kvėpinimosi manieras ir kitus be galo malonius ir įtraukiančius dalykus.

Trukmė  2 val.

Kaina:

11€ vienam dalyviui. Visi dalyviai gauna prikvėpintus popierėlius iš visų uostytų kvapų.

15 € vienam dalyviui, kai sukuriamas vienas bendras grupės kvapas (vienas 5ml buteliukas)

35€ vienam dalyviui, kai kvapą susikuria kiekvienas grupės dalyvis (po 5ml buteliuką)

Minimali renginio kaina 70€.

Maksimalus dalyvių skaičius 12.

  • Savojo kvapo susikūrimo sesija

Kaip vyksta savo kvapo susikūrimo sesija? Labai paprastai ir labai maloniai – uostome kvapus ir bandome pajusti, ar kvapas patinka. Iš labiausiai patinkančių kvapų sudarome kompoziciją – susikuriame unikalų, įstabaus grožio Savo kvapą. Aš Jus palaikysiu šioje kelionėje, suteiksiu reikalingas gaires, visi pasirinkimai ir sprendimai bus Jūsų. Užrašysime susikurtojo kvapo formulę, kuri taps Jūsų nuosavybe.

Kaip naudoti susikurtą kvapą? Uostyti, kada tik norite. Mėgautis juo, prisipildyti, sotintis. Godžiai gerti kvapą, kol numalšinsite troškulį.

Kuo tai naudinga? Tai subtilus, veiksmingas ir labai malonus savęs pažinimo ir stiprinimo būdas.

Sesijos trukmė 2 val.

Sesijos kaina 150 eurų

  • Programa “Psichologinis Kvapo portretas”

Programą sudaro dvi sesijos:

  • Savojo kvapo susikūrimas

Uostydami kvapus, suskirstytus į grupes, pajaučiame, kurie kvapai patinka. Išsirenkame labiausiai patikusius kvapus, iš kurių sudarome kompoziciją.

Užrašysime susikurtojo kvapo formulę, kuri taps Jūsų nuosavybe.

  • Psichologinio kvapo portreto sudarymas

Susikūrus savąjį kvapą, įsivardinti savo savybes, kurias kvapas atspindi: emocijas, elgsenos modelius, šviesiąją ir tamsiąją puses, galimybes, asmenines pamokas. Suprasti, priimti ir panaudoti geresniai savo būčiai.Tai subtilus, veiksmingas ir labai malonus savęs pažinimo ir stiprinimo būdas.

Šios sesijos vyksta atskirai. Kiekvienos sesijos trukmė 2 val.

Programos kaina € 250

  • Tęstinė “Psichologinio Kvapo portreto“ programa

Tęstinę programą sudaro:

  • Programos sudarymas

Programos sudarymo kaina €150

  •  Asmeninės sesijos

Gilesnis ir išsamesnis psichologinio kvapo portreto nagrinėjimas. Peržiūrėsime įvykusius pokyčius, nagrinėsime iškilusius klausimus ir poreikius.

Sesijos trukmė 1 val.

Vienos esijos kaina € 60