Straipsniai

Natūralus kvapas

Natūralumas yra tai, ką žmogaus ląstelės sugeba perdirbti, pripažįsta kaip savo.  Kvapas – momentinis, neapčiuopiamas, giliai ir žaibiškai pasiekiantis tolimiausius atminties klodus, pažadinantis prisiminimus. Jis suintensyvina pojūčius, atgaivina emocijas, sužadina vaizduotę. Kvapas nesileidžia apibūdinamas ar kažkaip kitaip įrėminamas, nes kiekvienas uostantysis tą akimirką jį patiria savaip. Susitikimas su Kvapu leidžia geriau pažinti save tikrą, lyg praskleidžia šydą, dengiantį tai, kas  subtilu, jautru, artima ir sava.  Jis tampa geriausiu draugu, su kuriuo norisi būti visada.

Kvapnios kalėdinės dovanos

Natūralių aromatų kompozicija „Kalėdų dvasia“

IMG_3731

Aromatų kompozicija iš bibliniais laikais Kalėdoms naudotų, brangiausioms dovanoms prilygintų aromatų  – miros, frankincenso, taps pagrindiniu Jūsų šventės akcentu. Subtilus, turtingas aromatas pakylės dvasią, suteiks artėjančio stebuklo nuojautą. Didelės koncentracijos, pagamintas natūralios parfumerijos metodais.

 

5 ml 17 €

Natūralių aromatų mišinys „Įkvėpimas“

IMG_3732

Gaivus, atveriantis, valantis erdvę. Gilaus žalumo, ryto šviežumo – lyg įkvėpimas gyvybinės jėgos, sveikatos, kūrybinio stimulo. Nepamainomas šaltuoju metu, ginantis nuo virusų ir infekcijų.

5 ml 8€

Natūralių aromatų kompozicija „Azūrinis dangus“

Azūrinis dangus – tai dangus, kuriame nėra nei vieno debesėlio. Kvapas pasitinka žalio jauno miško dvelktelėjimu, pereina į rožių pievos maloniai svaigų pudrinį saldumą ir palydi į alsią, jusliai malonią vidurvasario nakties ramybę, suteikia saugumo ir stabilumo jausmą. Stiprios koncentracijos, pagamintas naudojant natūralios parfumerijos metodus.

5 ml 19 €

Sudėtis: 100% natūralūs eteriniai aliejai, nerafinuotas bazinis aliejus.

Naudojimas: užlašinti 1-3 lašus ant tekstilinio, popierinio, veltinio ar medinio paviršiaus. Įlašinkite į indą su druska, aliejumi ar vandeniu. Pakvėpinkite kalėdines dekoracijas, dovanas, žvakes. Kvapas geriau atsiskleidžia šilumoje

Sudėtyje yra aliejaus, nenaudoti tam nepritaikytuose gariniuose prietaisuose.

Kvapnios žolelių arbatos

 

 

 

 

 

 

 

 

Sudėtis: Citrininė melisa, medetkų, rožių, ramunėlių žiedai ir žiedlapiai, mėtos.

200 ml 12€

Aromatinės kompozicijos

Jūros druska su rožių, medetkų žiedais. Įlašinkite keletą lašų eterinio aliejaus ar jų mišinio – puikus daugkartinio naudojimo erdvės aromatizatorius.

200ml 15€

Įsigyti galite:

Krautuvėje  „Žalia rasa“ Odminių g. 7-12, Vilnius

Rašykite el.p. info@naturaluskvapai.lt. Pristatymas Vilniuje nemokamas.