Renginiai

PATYRIMINĖ – PAŽINTINĖ KELIONĖ – STOVYKLA KRETOJE
Balandžio 25d.-gegužės 2d.


Tai kelionė, skirta sau, mėgaujantis malonia draugija, saule ir jūra, pradedant dieną mankšta ir maudynėmis, lankant turistų nepažintas vietas, grožintis gamta, spalvomis, kvapais, ragaujant autentiškus vietinius valgius.
• Aplankysime saulėtą ir gamtos įvairove žavinčią Kretos salą. Balandžio pabaigoje jau bus šilta, apie 22 laipsnius, vandens temperatūra apie 18 laipsnių. Tačiau ne per karšta keliauti!
• Apsigyvensime nuošalioje nuo turistinių vietų, apsuptoje augmenijos privačioje viloje su vaizdais į kalnus ir Kretos jūrą. Iki artimiausio miestelio – 1 km., kuriame yra daug tavernų, parduotuvių; iki smėlėto paplūdimio – 800m.
• Susipažinsime su salos kultūra, lankysime vietines amatų krautuvėles, ragausime autentišką maistą tavernose.
• Keliausime po laukines natūralios gamtos, architektūros bei istorines vietas, pėsčiomis ir automobiliu. Ožkų ir avių sutiksime daugiau, nei žmonių.
• Rytą pradėsime mankšta pajūryje, parengtą Cantienika metodo pagrindu, integruojant dubens dugno, jogos, šokių elementus ir maudynėmis jūroje.
• Vilos terasoje mėgausimės šviežiais pusryčiais iš vietinių ūkių produktų (braškių ir pomidorų sezonas jau bus prasidėjęs!).
• Per bendrystę ir dalijimąsi padėsime sau ir kitiems atsiskleisti ir žydėti!
STOVYKLOS KAINA 395 Eur.
Į kainą įskaičiuota:
– Apgyvendinimas dviviečiame kambaryje, 7 naktys;
– Pervežimas iš ir į oro uostą;
– Sveiki pusryčiai;
– Rytinės mankštos;
– dvi kelionės automobiliu;
– dvi kelionės pėsčiomis;
– Susipažinimo vakaras viloje.

Lėktuvo bilietus prašome įsigyti individualiai: www.ryanair.com. Kryptis: Vilnius – Chania – Vilnius.
Kelionės draudimas yra privalomas, prašome įsigyti individualiai.

Stovyklos organizatorės: Regina Jasukaitienė, savo veikloje taikanti kūno ir judesio, šokio terapijos, aromaterapijos ir aromakologijos metodus. Organizuoja renginius, seminarus, veda užsiėmimus grupėms ir individualiai. Daugiau informacijos: http://www.terapijos.lt/, http://www.naturaluskvapai.lt/
Milda Latkauskienė – drabužių dizainerė, SO SOUL Boutique įkūrėja, sveikos gyvensenos, jogos, šokių, kūno laisvės pagal „Cantienika“ metodą ilgalaikė praktikė: https://m.facebook.com/sosoulboutique

Registracija el. paštu: info@terapijos.lt.
Tel. pasiteiravimui 8 (689) 71145.
REGISTRACIJA UŽDAROMA KOVO 16d.
Užsiregistravusiems atsiųsime detalią stovyklos programą.


PATYRIMINIS SEMINARAS ‘ASMENYBĖS PAŽINIMAS PER KVAPĄ’

Balandžio 11 d. 17.30- 20.30 val.
Ekologiškoje parduotuvėje „Žalia rasa“ Vilnius, Odminių g. 7-12

Kvapai, kuriuos renkamės, kalba apie mus, jie atspindi mūsų asmenybę, įprastus elgesio būdus, pomėgius bei talentus. Kvapas gali papasakoti apie giliai slypinčius vidinius išgyvenimus, neišspręstas, besikartojančias situacijas, įtikėtus mitus.
Seminare pažvelgsime į save per augalų aromatus. Kelionėje į kvapų pasaulį mums padės orientuotis kvapų suskirstymas į grupes, atitinkančias asmenybės archetipus. Uostydami kvapus, išsirinksime labiausiai patikusius – jie geriausiai atspindi esminį archetipą. Mokysimės sustiprinti savo savastį, padedančią ugdyti pageidautinas charakterio savybes ir tobulinti mums trukdančias.
– Seminaras gali padėti žmonėms, besidomintiems savimi, norintiems geriau suprasti save, santykius su artimaisiais ir aplinkiniais, atskleisti savo gebėjimus bei talentus. Ieškantiems savojo kelio, norintiems suvokti savo misiją, paskirtį gyvenime. Taip pat besidomintiems natūraliais kvapais, aromaterapija, kvapų maišymo menu.
– Seminaras naudingas įvairių profesijų atstovams, norintiems geriau suprasti savo bendradarbius, partnerius, klientus. Darbe naudojantiems eterinius aliejus gali praplėsti jų panaudojimo galimybes.
– Seminare gali dalyvauti šeima, pora, giminaičių, draugų grupė. Savęs ir vienas kito pažinimas sustiprina santykius, tarpusavio supratimą, pagilina ryšius.
– Kolektyvo bendradarbiams gali pagelbėti geriau suprasti vienas kitą, savo ir kitų elgesio motyvus, kurti sveiką kolektyvo klimatą.
– Tai gili ir tuo pačiu žaisminga jūsų šventės – gimtadienio, kolektyvo renginio, palydėjimo į santuoką, gimdymą ar kitų ritualų – tema.

SEMINARO PROGRAMA
* Kas yra asmenybės archetipai, kaip jie veikia;
* Asmeninių savybių atspindys kvapuose
* Eterinių aliejų kvapų grupės ir juos atitinkantys asmenybės tipai;
* Patyriminis susipažinimas su kvapais – uostysime eterinius aliejus, išsirinksime labiausiai patikusius.
* Savo asmenybės tipo kvapo formulės sudarymas, jo psichologinis paveikslas.

Kaina – 20€/dalyviui
Seminarą veda Regina Jasukaitienė, savo veikloje taikanti kūno ir judesio, šokio-judesio terapijos, aromaterapijos ir aromakologijos metodus. Organizuoja renginius, seminarus, veda užsiėmimus grupėms ir individualiai.
Svarbu! Ateikite neprisikvėpinę, patartina prieš renginį nevalgyti aštrių, stiprų kvapą skleidžiančių produktų.
Registracija el. paštu būtina, dalyvių skaičius ribotas.
info@naturaluskvapai.lt
Tel. 8 (689)71145
www.naturaluskvapai.lt

P.S. Jūsų laukiame jau nuo 17.00 val. Atvykę anksčiau, patenkinsite savo smalsumą, susipažinsite su jaukioje erdvėje gyvenančiais ekologiškais, biodinaminiais produktais Jūsų grožiui ir sveikatai. Tuomet galėsime pradėti kvapų kelionę nuo 17.30 val.