Kvapnios kalėdinės dovanos

Natūralių aromatų kompozicija „Kalėdų dvasia“

IMG_3731

Aromatų kompozicija iš bibliniais laikais Kalėdoms naudotų, brangiausioms dovanoms prilygintų aromatų  – miros, frankincenso, taps pagrindiniu Jūsų šventės akcentu. Subtilus, turtingas aromatas pakylės dvasią, suteiks artėjančio stebuklo nuojautą. Didelės koncentracijos, pagamintas natūralios parfumerijos metodais.

 

5 ml 17 €

Natūralių aromatų mišinys „Įkvėpimas“

IMG_3732

Gaivus, atveriantis, valantis erdvę. Gilaus žalumo, ryto šviežumo – lyg įkvėpimas gyvybinės jėgos, sveikatos, kūrybinio stimulo. Nepamainomas šaltuoju metu, ginantis nuo virusų ir infekcijų.

5 ml 8€

Natūralių aromatų kompozicija „Azūrinis dangus“

Azūrinis dangus – tai dangus, kuriame nėra nei vieno debesėlio. Kvapas pasitinka žalio jauno miško dvelktelėjimu, pereina į rožių pievos maloniai svaigų pudrinį saldumą ir palydi į alsią, jusliai malonią vidurvasario nakties ramybę, suteikia saugumo ir stabilumo jausmą. Stiprios koncentracijos, pagamintas naudojant natūralios parfumerijos metodus.

5 ml 19 €

Sudėtis: 100% natūralūs eteriniai aliejai, nerafinuotas bazinis aliejus.

Naudojimas: užlašinti 1-3 lašus ant tekstilinio, popierinio, veltinio ar medinio paviršiaus. Įlašinkite į indą su druska, aliejumi ar vandeniu. Pakvėpinkite kalėdines dekoracijas, dovanas, žvakes. Kvapas geriau atsiskleidžia šilumoje

Sudėtyje yra aliejaus, nenaudoti tam nepritaikytuose gariniuose prietaisuose.

Kvapnios žolelių arbatos

 

 

 

 

 

 

 

 

Sudėtis: Citrininė melisa, medetkų, rožių, ramunėlių žiedai ir žiedlapiai, mėtos.

200 ml 12€

Aromatinės kompozicijos

Jūros druska su rožių, medetkų žiedais. Įlašinkite keletą lašų eterinio aliejaus ar jų mišinio – puikus daugkartinio naudojimo erdvės aromatizatorius.

200ml 15€

Įsigyti galite:

Krautuvėje  „Žalia rasa“ Odminių g. 7-12, Vilnius

Rašykite el.p. info@naturaluskvapai.lt. Pristatymas Vilniuje nemokamas.